Licensing and Safety Committee

13 May 2022 - onwards
Fixed
All
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Meeting Date - Start Time : End TimeVenueStatusCalendar
31 May 2022 - 18:00 : TBCConference Room 2Occurred

Members

PartyNameRoleMembership DatesAttendance
12
Page 1 of 2, Displaying items 1 to 10 of 14 members/vacancies that match search criteria
Conservative
Councillor Bobby Bains Member 26/05/2022 - current No meetings since joining
Labour
Councillor Chris Bott Member 31/05/2022 - current No meetings since joining
Conservative
Councillor Sarah Jane Cooper Member 26/05/2022 - current No meetings since joining
Conservative
Councillor Nick Gandham Chairman 26/05/2022 - current No meetings since joining
Conservative
Councillor Izzy Hussain Member 06/06/2022 - current No meetings since joining
Labour
Councillor Khizar Hussain Member 26/05/2022 - current No meetings since joining
Conservative
Councillor Amo Hussain Member 26/05/2022 - current No meetings since joining
Conservative
Councillor Pard Kaur Member 26/05/2022 - current No meetings since joining
Labour
Councillor Saiqa Nasreen Member 26/05/2022 - current No meetings since joining
Labour
Councillor Aftab Nawaz B Sc (Hons), Grad IO Member 26/05/2022 - current No meetings since joining

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

Other Information