Taxi Licensing Sub-Committee B

26 May 2021 - 25 May 2022
Fixed
All
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Members

PartyNameRoleMembership DatesAttendance
Labour
Councillor Chris Bott Member 10/06/2021 - current No meetings since joining
Labour
Councillor Sabina Ditta Member 20/06/2021 - current No meetings since joining
Conservative
Councillor Nick Gandham Vice-Chair 10/06/2021 - current No meetings since joining
Conservative
Councillor Adam Hicken Member 10/06/2021 - current No meetings since joining
Conservative
Councillor Pard Kaur Chair 10/06/2021 - current No meetings since joining
Labour
Councillor Aftab Nawaz B Sc (Hons), Grad IO Member 10/06/2021 - current No meetings since joining
Conservative
Councillor Vera Waters Member 10/06/2021 - current No meetings since joining

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

Other Information