Children's Services Overview and Scrutiny Committee

26 May 2021 - 13 May 2022
Fixed
All
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Members

PartyNameRoleMembership DatesAttendance
12
Page 2 of 2, Displaying items 11 to 11 of 11 members/vacancies that match search criteria
Conservative
Councillor Corin Statham Member 26/05/2021 - 13/05/2022 100%

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.
Nikki Gough
nikki.gough@walsall.gov.uk
01922 654767

Other Information